Antika Bindallı Yatak Örtüsü

Antika Bindallı Yatak Örtüsü

Yatak örtüleri özel motifleri ve modelleri ile oldukça ilgi çekicidir. Her sene yenilenen modeller bayanların her zaman tercihi olmaya devam ediyor. Değişmeyen moda antika bindallı yatak örtüsü modelleri her yatağa özgü parçalardır. Yataklara güzel ve nostaljik bir hava katan parçalardır. Üzerinde yer alan farklı motifleri, farklı kültürleri yatak odalarına taşımaktadır.

Osmanlı tarihinden en eski tarihleri içeren yatak örtüleri oldukça değerlidir. Değerli yatak örtüleri ile evinize özel bir konfor sağlayabilirsiniz. Evinizin en özel odası için tercih edeceğiniz yatak örtüleri sizlere farklılık katacaktır. Antika bindallı yatak örtüleri genellikle gelinlerin çeyizlerine renk katmaktadır. Tarihin en eski parçaları gelinlerin tercihi olmayı başarmıştır.

prestijantik@gmail.com

05326449902

Bizi arayın!

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimizden Faydalanın

Antika Eşyalarınızı Değerinde Alalım

Antika Bindallı Yatak Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yıllar önce ne yazık ki teknoloji bu kadar gelişim göstermemişti. Özellikle dikiş makineleri ve dokuma makineleri eskiden yoktu. Kadınlar halı, yatak örtüsü ve benzeri ürünleri genellikle elleri ile dokuma işlemi yaparlardı. Kadınların özel olarak zor şartlarda tasarladığı antika bindallı yatak örtüsü modelleri trend parçalar arasında yer almaktadır.

Antika Bindallı modelleri üzerinde bulunan farklı motif ve renkleri ile oldukça popülerdir. Her bayanın hayalini kurduğu modeller farklı fiyatlarda yer almaktadır. Antika bindallı yatak örtüleri genç kızların tercihi olan modellerdir. Antika örtü satmak isteyen bireyler bu konuda geniş araştırma yapmaktadır. Bindallı yatak örtüsü için ekspertiz uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Ekspertiz uzmanları yatak örtüleri için sizlere farklı fiyat seçenekleri sunacaklar. Her örtü kullanım senesine ve üretim senesine göre farklı fiyatlarda yer almaktadır. Yaş olarak en eski antika bindallı yatak örtüsü modelleri daha yüksek fiyatlarda sunulmaktadır. Örtünün üzerinde bulunan desenler de fiyatın değişimine neden olacaktır.

Farklı fiyatlarda yer alan antika parçalar, el emeği olarak raflarda ve alışveriş yerlerinde yerini almaktadır. Her zevke hitap eden parçalar, modern görüntüleri ile herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Bin bir emekle işlenen antika bindallı yatak örtüleri bayanların ilk sırada tercihi olmaktadır. Tarihi kültürleri bir arada tutan yatak örtüleri oldukça değerlidir.

prestijantik@gmail.com

05326449902

Bizi arayın!

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimizden Faydalanın

Antika Eşyalarınızı Değerinde Alalım

Antika Bindallı Yatak Örtüsü Modelleri

Gelinlerin tercihi antika bindallı yatak örtüsü modelleri farklı modellerde yer almaktadır. Çeyizlerin vazgeçilmez parçaları olan parçalar oldukça popülerdir. Özel kumaşların üzerine işlenen motifler geçmişi günümüze kadar getirmektedir. Antika modeller her kesime ve kültüre hitap etmektedir. Geniş kullanım Alanları ile oldukça kullanışlı modellerdir.

Çiçek desenli modeller, parlak kumaşlar ile sıra dışı bir görünüm sağlayacaktır. Kadife antika yatak örtüleri de son zamanlarda sürekli tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Aynı zaman da üzerinde bulunan parlak işlemeler kadife kumaşla bütünlük sağlayacaktır. Dilediğiniz antika bindallı yatak odası örtüleri ile farklı bir tarz sağlayabilirsiniz.

Evler de sürekli tercih edilen bu antika modeller herkesin tercihi olmayı başarmıştır. Antika detayı ile antika sevenlerin ilk sırada seçimleri olmaktadır. Yatak üzerine modern ve nostaljik bir hava katacaktır. Bindallı günümüzde kına gecelerinde tercih edilen elbiselere verilen isimdir. Bindallı deseni ve kumaşı yatak örtüleri ile ayrı bir hava sağlıyor.

Kadife kumaş üzerine farklı motiflerde işlemeler Bindallı yatak örtüsünü oluşturmaktadır. Geniş modelleri ile bayanların severek kullandığı parçalardır. Mavi, bordo ve daha birçok renkte yer alan örtülere her yerde rastlayabilirsiniz. Farklı desenleri ile göz alıcı bir görünüm sağlıyor. Farklı modelleri ile antika bindallı yatak örtüsü her bayanın tercihi olmayı başarmıştır. Geçmişi unutturmayacak bu parçalar evlere modern ve şık bir görünüm sağlıyor.

prestijantik@gmail.com

05326449902

Bizi arayın!

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetimizden Faydalanın

Antika Eşyalarınızı Değerinde Alalım

error: En İyi Fiyat Garantisiyle! 0532 644 99 02